Mieszanie / Dyspersja

W przemyśle jednym z etapów produkcyjnych wielu produktów końcowych są mieszanie i dyspergowanie materiału. VMA-GETZMANN to niemiecki producent systemów do mieszania, mielenia i dyspergowania. Szerokie spektrum urządzeń oferowanych przez tą firmę sprawia, że znajdują one zastosowania w takich procesach jak wytwarzanie suspensji, emulsji czy homogenizacja. W zależności od procesu oferowane są różne rozwiązania: mieszalniki przeznaczone do wykorzystania laboratoryjnego, półtechnicznego oraz w pełnej skali produkcyjnej.

Podstawy teoretyczne

VMA-GETZMANN to znany niemiecki producent systemów do mieszania, mielenia i dyspergowania.

Mieszalniki do produkcji kosmetyków

Disolwery laboratoryjne

Innowacyjne systemy do dyspergowania do stosowania w laboratorium oraz niewielkich produkcji.
Linia DISPERMAT® oferuje dissolwery, dissolwery próżniowe, młyny perełkowe, homogenizatory oraz wiele innych systemów przedstawionych poniżej.

Disolwery produkcyjne

Innowacyjne systemy do dyspergowania do stosowania w skali produkcyjnej.

Linie DISPERMAT® i TORUSMILL® oferują wysoko wydajne dissolwery, młyny perełkowe oraz wiele innych systemów przedstawionych poniżej.

Akcesoria

Akcesoria do dissolwerów DISPERMAT® i innych systemów dostępnych w naszej ofercie. W zależności od parametrów produktu jaki chcemy uzyskać należy dobrać odpowiednie akcesoria i systemy do mieszalnika lub dyspergatora.