ZAPRASZAMY NA TARGI PCI DAYS W WARSZAWIE

Już wkrótce okazją do spotkania z nami oraz firmą BYK-Gardner będą PCI Days, czyli Międzynarodowe Targi Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego.

W dniach 19-20 czerwca 2024 zapraszamy na nasze stoisko E.19  w Hali EXPO XXI (Hala nr 1) w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania oferty urządzeń do kontroli jakości i produkcji dedykowanych branżom farmaceutycznej i kosmetycznej.

Do zobaczenia!

Nowość! ultradźwiękowy grubościomierz microPELT

ALTANA  – spółka będąca właścicielem takich firm jak BYK Gardner czy Eckart przejęła działalność Imaginant Inc., amerykańskiej firmy opracowującej i produkującej przyrządy testowe i pomiarowe oparte na ultradźwiękach. Dzięki temu przejęciu Imaginant and zostanie zintegrowany z BYK-Gardner, a w rodzinie urządzeń pomiarowych marki BYK Gardner pojawią się mierniki grubości bazujące na pomiarze ultradźwięków.

microPELT to grubościomierze o wysokiej rozdzielczości, z możliwością pomiaru w 3 i 5 warstwach, zapewniające niezrównaną precyzję i dokładność. Mierniki grubości PELT są w stanie mierzyć grubości warstw na praktycznie każdym materiale podłoża, w tym na stali, aluminium, tworzywach sztucznych, kompozytach i drewnie. Unikalne możliwości i wyjątkowa wydajność mierników PELT uczyniły z nich standardowe narzędzie do pomiaru grubości powłok, umożliwiające nieniszczącą i najdokładniejszą kontrolę grubości wielu warstw.

Urządzenia te dostępne są w ofercie firmy PTH Eurotom Sp. z o. o. – autoryzowanego dystrybutora marki BYK Gardner w Polsce.

Pragniemy także zaprosić na webinarium, podczas którego omówione zostaną podstawy teoretyczne ultradźwiękowego pomiaru grubości oraz zaprezentowany zostanie miernik microPELT. Link do rejestracji poniżej:

https://www.byk-instruments.com/en/webseminar-multilayer-thickness

KOLOR I POŁYSK TO NIE WSZYSTKO

Zapraszamy do lektury najnowszego artykułu podsumowującego dostępne rozwiązania spektrofotometrów do pomiaru barwy.

Tekst dostępny jest w poniższym linku oraz najnowszym wydaniu Lakiernictwa Przemysłowego:

KOLOR I POŁYSK TO NIE WSZYSTKO

PTH Eurotom na Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego Wagner-Service

Serdecznie zapraszamy  na 18. Sympozjum Lakierowania Proszkowego i Ciekłego Wagner-Service, które odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2024 w hotelu DoubleTree by Hilton Hotel & Conference w Warszawie. Wydarzenie jest okazją do spotkania firm branży lakierniczej oraz uczestnictwa w interesujących prelekcjach.

PTH Eurotom zaprasza szczególnie na wykład p. Barbary Bidzińskiej pt. „ Kontrola jakości i efektywność procesów malowania w erze przemysłu 4.0” oraz do odwiedzenie naszego stoiska firmowego.

Do zobaczenia!

1234567