Aplikatory automatyczne byko-drive

Oferujemy aplikatory automatyczne z serii byko-drive. Oba urządzenia (byko-drive S i byko-drive XL) pozwalają na przeprowadzenie dokładnej aplikacji produktu, dzięki niezmiennej (stałej) prędkości nakładania materiału.

 

Producent:BYK-Gardner GmbH

Do badania według: ASTM D823, ASTM D4147, ISO119988.

Automatyczne aplikatory byko-drive S i byko-drive XL to ekonomiczne urządzenia, które poprawiają jakość wymalowań. Wymalowania znacząco różnią się od siebie, jeżeli więcej niż jeden operator wykonuje testy. Wynika to ze zróżnicowania technik nakładania warstwy przez różne osoby. Szybkość oraz siła przykładana do aplikatora ręcznego wpłynie na rezultaty końcowe, co z kolei odbije się na grubości warstwy, połysku, sile krycia lub barwie.

Urządzenie byko-drive S jest dostępne z płytką podciśnieniową lub szklaną oraz zaciskami. Istnieje także opcja doposażenia aplikatora w system umożliwiający rejestrację czasu schnięcia powłoki od 4 min do 4 godzin (wymagana opcjonalna nasadka nr kat. 2141). Wszystkie aplikatory ręczne dostępne w ofercie firmy BYK-Gardner są kompatybilne z aplikatorami serii byko-drive.

Pozwalają na:

– Wybór pozycji startowej i końcowej dla różnych wielkości kart testowych

– Obsługę ułatwia automatyczny powrót uchwytu na pozycję startową

– Łatwe czyszczenie

– Duży, panel sterujący przyjazny dla użytkownika

– Programowalne szybkości aplikacji

– Duży wybór akcesoriów dodatkowych.