micro-gloss XS

Połyskomierz z małym oknem pomiarowym

Producent:BYK-Gardner GmbH
Pliki i zdjęcia

małe okno pomiarowe do małych elementów

Obecnie wiele produktów składa się z różnych elementów, które powinny stanowić wizualnie jednolitą całość. Atrakcyjny design oraz zharmonizowany wygląd są ważne przy promocji produktów takich jak smartfony, komputery oraz sprzęt RTV. Często drobne elementy zintegrowane są z większymi takimi jak ramki, przyciski lub elementy dekoracyjne i wykończeniowe. Ich rozmiar i konstrukcja sprawia, że trudno jest dokonać pomiaru połysku klasycznym połyskomierzem. micro-gloss XS jest miernikiem połysku w geometrii 60 ° z małym oknem pomiarowym 2 x 4 mm. Stanowi on idealne rozwiązanie do pomiaru małych części i pozwala ocenić czy pasują one do dużych elementów. Dodatkowa wersja micro-gloss 60 ° XS-S oferuje pomiar matowych powierzchni przy zwiększonej dokładności odczytu połysku w zakresie 0-20 GU – patrz seria S.

Trwałe, stabilne źródło światła i patentowany system kontroli oświetlenia zapewniają wysoką dokładność długookresową. Nie ma potrzeby wymiany żarówek: dajemy 10 lat gwarancji na źródło światła!

Szybka i profesjonalna dokumentacja

Każdy szereg pomiarowy można oznaczyć i zapamiętać. Dane pomiarowe przesyłane są do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem smart-chart za pomocą kabla USB. Smart-chart pozwala na archiwizację i analizę danych, a ponad to stanowi bazę do tworzenia bibliotek standardów oraz tworzenia organizerów ułatwiających pracę na produkcji.

Urządzenie posiada menu w języku polskim!!!