Micro-gloss seria S

Połyskomierz o podwyższonej dokładności

Producent:BYK-Gardner GmbH
Pliki i zdjęcia

Do pomiaru według norm:
ASTM – D523, D2457; DIN – 67530; ISO – 2813, 7668; JIS – Z8741

Nowy micro-gloss 60 S do pomiaru średnich połysków pod kątem 60º łączy znaną powszechnie i cenioną łatwość obsługi oraz sprawdzony system kalibracji z nowymi, często unikatowymi funkcjami.

Seria S do pomiarów o podwyższonej dokładności
Poddostawcy przemysłu samochodowego spotykają się coraz częściej z żądaniem dokładnego pomiaru połysku w zakresie matowym od 0 do 20 GU. Z takim przeznaczeniem skonstruowano micro-gloss 60 S. Drugim urządzeniem o podwyższonej dokładności jest micro-gloss XS S. Ta wersja oferuje małe okno pomiarowe. Trzecim modelem jest micro-gloss 60° S robotic do automatycznego pomiaru połysku.

Funkcja auto – diagnostyki: Standard OK – Kalibracja OK
Dokładne pomiary wymagają rzetelnej kalibracji. Standard kalibracyjny umocowany w podstawie kalibracyjnej jest stale dobrze chroniony i właściwie ustawiony. Micro-gloss 60 mierzy połysk na każdej powierzchni – na powłokach lakierowych, tworzywach sztucznych czy metalach o wysokim połysku. Trwałe, stabilne źródło światła i patentowany system kontroli oświetlenia zapewniają wysoką dokładność długookresową. Nie ma potrzeby wymiany żarówek: dajemy 10 lat gwarancji na źródło światła!

Szybka i profesjonalna dokumentacja
Każdy szereg pomiarowy można oznaczyć i zapamiętać. Dane pomiarowe przesyłane są do komputera z zainstalowanym oprogramowaniem smart-chart za pomocą kabla USB. Smart-chart pozwala na archiwizację i analizę danych, a ponad to stanowi bazę do tworzenia bibliotek standardów oraz tworzenia organizerów ułatwiających pracę na produkcji.

Urządzenie posiada menu w języku polskim!!!

Specyfikacja techniczna

Zakres pomiarowy

0 – 20 GU

10 – 100 GU

100 – 2000 GU

Powtarzalność ± 0.1 GU ± 0.2 GU ± 0.2 %

Odtwarzalność ± 0.2 GU ± 0.5 GU ± 0.5 %